Vrlo dobar nastup kadeta ŠD Varaždina

Piše: Miljenko Kelemen

Među stotinjak sudionika kadetskog natjecanja osnovnoškolaca Varaždinske županije, održanog u petak 19. 1. 2018. g bilo je i desetak članova ŠD Varaždina. Zahvaljujući donaciji firme METRO-SPIN d.o.o dobili su majice sa grbom ŠD Varaždin, što ih je dodatno motiviralo da igraju što bolje.

Ovaj put su najbolje rezultate ostvarili Supančić Fran, pobjednik kod nižih razreda, i Lovro Špiranec, treći kod viših razreda, a i svi ostali Poljan Max, Herceg Matija i Martin, Pavlic Mihael, Krpan Marko, Njegovec Petar, Smuđ Filip, Levatić Jakov, Vidović Olja Viktor, Pongračić Mateo, Milić Franjo igrali su vrlo dobro. Natjecanje je kao i do sad sve odlično koordinirao voditelj ovog ciklusa natjecanja PUŽ, Željko Matkun, čiji detaljan izvještaj o rezultatima možete pročitati OVDJE.