Odigran brzopotezni turnir u restoranu “Lav”, 05.10.2017.

Jučer, 05.10.2017. godine, u restoranu “Lav” u Varaždinu, odigran je drugi po redu ovogodišnji brzopotezni  turnir. Ovaj put turnir je bio organiziran od strane Šahovskog saveza Varaždinske županije, ali uz organizacijsku pomoć i pokroviteljstvo ŠŠK “Mladost” iz Varaždinskih Toplica i Šahovskog društva Varaždin. Na raspis turnira odazvao se solidan broj od 33 sudionika, među njima čak nekoliko šahista iz Krapinsko-zagorske županije, te iz susjedne Slovenije. Turnir je protekao u ugodnoj i prijateljskoj atmosferi, a prvo mjesto je osvojio nekadašnji dugogodišnji član ŠD Varaždina Goran Šegović sa 8,5 boda, koji u zadnje vrijeme dominira na turnirima ove vrste.  Slijede uvijek odlični Novak Ratko sa 8 bodova, te Lovrenčić Vladimir sa 6,5 boda.

U 11. mjesecu čeka nas još jedan turnir u organizaciji ŠD Varaždina, tradicionalni Memorijalni turnir “Želimir Rodek”, a raspis bude uskoro objavljen ovdje, na stranicama ŠD Varaždin.

REZULTATI TURNIRA.